Dankol Security

Відеонагляд

   Компанія Dankol Security — надає комплексні послуги із проектування, організації та здійснення відеонагляду. Створюючи проект ми розробляємо “план покриття”, встановлюємо та налаштовуємо сервер для зберігання записів, точку з нагляду (спеціалістом) та кнопку тривоги. Все це надає вам 100% гарантію того, що будь-яка подія на об’єкті буде задокументована.

   Основною метою здійснення відеонагляду є документування дій, оцінка якості роботи персоналу, фіксування порушень та інше. Найчастіше, послуги з відеонагляду замовляють для складів та виробництв, автостоянок, магазинів та клубів, шкіл, приватних садиб та інших об’єктів, що потребують 100% точності та безпеки. Комплексний підхід Dankol Security дозволяє не тільки виконувати фіксацію, а й забезпечувати безпеку та підтримку іншими підрозділами нашої компанії. Так, у разі виникнення позаштатних ситуацій — до місця пригоди відразу прибуде бригада з охорони, а відео-данні допоможуть правоохоронним службам отримати повну інформацію для пошуку зловмисників та ін.

  Замовляючи послуги із відео-охорони — ви отримуєте надійність та безпеку. Для замовлення послуг із відео-нагляду вам необхідно зв’язатися із нашими спеціалістами одним із доступних на сайті методів (телефон, мейл чи то заповнення анкети).