Dankol Security

   Організація охорони торгового центру – робота яка вимагає великої уваги до деталей. Від розміщення камер, до постів охорони, відеоспостереження, пунктів пропуску персоналу, прийому товару, встановлення турнікетів, металошукачів і т.д. Все це величезний і копітка праця, від якого залежить не тільки безпеку але і дотримання порядку, збереження товарів та інше.
   Співпрацюючи з нашою компанією ви отримуєте повний спектр послуг необхідних для організації охорони торгового центру. Наші співробітники мають досвід роботи в органах правопорядку, володіють рукопашним боєм, знають як знешкодити (обчислити) злочинця і провести затримання, як вести спостереження і забезпечувати безпеку місць з масовим скупчення людей, в тому числі ТРЦ.

   Які етапи організації охорони торгового центру в Києві?

Аудит приміщення (приміщень), оцінка та підбір потенційно-небезпечних зон.
Підбір і монтаж обладнання (відеокамери, турнікети, металошукачі, протипожежні датчики і сигналізації, тривожні кнопки і т.д.).
Забезпечення охорони нашими співробітниками.
І так, для замовлення наших послуг – зв’яжіться з фахівцем, який допоможе вам підібрати оптимальний набір послуг, кількість співробітників та необхідне обладнання.