Dankol Security

Охрана складів та складських приміщень

   Для власників великих підприємств завжди було актуальне питання: як забезпечити повну безпеку власного складу? Куди дівається обладнання та товари? Що робити з недостачею, та “списуванням” зламаного? Компанія  Dankol Security пропонує вам рішення цієї, та багатьох інших проблем.  
    Відео охорона складів та складських приміщень: організація відеонагляду дозволить досконало вести нагляд за складом, мінізуючи “сліпі зони”, а облаштування пункту нагляду – дозволить нашим (вашим) охоронцям не тільки контролювати, а й запобігати правопорушенням зі сторони інших. 
   Протипожежна охорона складів та складських приміщень: організація такого типу охорони – є надзвичайно трудомісткою та потребує спеціальних знань, навичок та досвіду. Наші спеціалісти не тільки спроектують, але й підберуть обладнання, змонтують та налаштують всю систему. Таким чином, ви отримаєте на 100% робочу систему протипожежної безпеки за мінімальний час в одному місці.
    Фізична охорона складів та складських приміщень: організація фізичної охорони на складі чи складському приміщенні це ціла наука, та складається із таких елементів:

  1. Організація піших патрулів (по периметру).
  2. Організація КПП (пункту пропуску)
  3. Встановлення турнікетів та шлагбаумів
  4. Організація відеонагляду
  5. Та ін.заходи, в залежності від типу складского приміщення та ваших потреб.

   Для того, щоб дізнатися більше – зв’яжіться з нашими спеціалістами та  замовте консультацію, договоріться про зустріч та отримайте експерту пропозицію відповідно до особливостей та специфіки вашого складу. Охорона складів та складських приміщень від Dankol Security – це завжди надійно та професійно!