Dankol Security

   Охорона котеджних селищ стає все більш популярною тому, що окремий котедж або будинок дуже вразливі для проникнення на відміну від квартири. Але при цьому логічно, що фінансово вигідніше та безпечніше встановлювати охорону на все селище, ніж на один об’єкт.
Охорона котеджу являє собою сукупність різноманітних методів забезпечення безпеки:

  1. Підготовчий етап. Аналіз плану селища, розглядаються можливі загрози, шляхи їх попередження, виникнення і припинення. Величезну роль в розробці стратегічного плану має загальна площа території, кількість автомобільних в’їздів і будівель. Від цих параметрів і залежить весь подальший спектр дій.
  2. Фізичний захист. Передбачається огороджена територія селища і КПП з охоронцем, який несе цілодобове чергування і відповідає за пропускний режим. Охорона котеджного селища здійснюється кількома охоронцями, які одночасно несуть службу. У них є спеціальні засоби захисту, а також передбачено нічне патрулювання. Компанія DANKOL SECURITY – надає послуги цілодобової охорони об’єктів, а також захисту бізнесу від рейдерів.
  3. Системи відеонагляду. Компанія DANKOL SECURITY – надає послуги з організації відеоспостереження: установки і обслуговування.
  4. Різні види сигналізації, датчики руху та ін.
  5. Автопатруль. Тобто автомобіль з охоронцями об’їжджає територію селища всередині, а також за її межами.
  6. Регулярний інструктаж охоронців
  7. Пожежну безпеку. Компанія DANKOL SECURITY – надає послуги з встановлення та обслуговування систем протипожежної сигналізації.

Як то кажуть – «мій дім – моя фортеця». У будь-якому випадку будинок потребує якісного захисту та надійної охорони. Тому підвищена безпека на території селища і забезпечує високий рівень попиту на дачі і заміські будинки.
Охорона котеджного селища – це запорука Вашого спокою та Ваших близьких!